بیمه آتش سوزی منازل

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با نمایندگی بیمه ایران کد 6267 به سایت www.6267.ir ما مراجعه نمایید. 021-88536405 021-88536381

 


بیمه اتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی یکی از نیازهای اصلی هر خانواده می باشد و جالب است بدانید وقتی به هموطنمان حق بیمه را اعلام می کنیم از کم بودن میزان حق بیمه تعجت می کنند و می گویند ما نصور می کردیم که حق بیمه آتش سوزی خانه مان بسیار بالاتر از این باشد. نکته مهم دیگر اینکه با توجه به زلزله خیز بودن کشور ایران شما می توانید در این بیمه نامه پوشش زلزله را نیز اخذ نمایید. برای درخواست مشاوره و شرایط بیمه نامه با ما تماس بگیرید.


بیمه عمر مانده بدهکار

بیمه عمر مانده بدهکار یا همان بیمه وام بانکی در صورتی که وام گیرنده به هر دلیلی فوت نماید مبلغ باقیمانده وام توسط این بیمه نامه بصورت یکجا پرداخت می گردد.


بیمه مسئولیت پزشکان

در بیمه پزشکان ، مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان را در قبال بیمارانی که به علت خطا، غفلت و یا کوتاهی پزشکان و پیراپزشکان در انجام امور پزشکی دچار صدمه جسمانی، روانی یا فـوت شوند تحت پوشش قرار می دهد.


بیمه مسئولیت کارفرمادر برابر کارکنان ساختمانی

هر ساختمان در حال ساخت مطمئنا خطرات زیادی به همراه خواهد داشت و اینجا نقش مسئولیت کارفرما،پیمانکار و مهندس ناظر پر رنگ تر خواهد شد،یعنی اگر درحین انجام پروژه ساختمانی اتفاقی برای هر شخص اعم از شخص ثالث،کارگر،رهگذر بیفتد،حداقل خسارتی که به روند پروژه می زند این است که با دستور قصایی پروژه تعطیل میگردد تا به امور دادگاهی و رسیدگی به خسارت پرداخته شود. اینجا بیمه مسئولیت راهگشاست.


بیمه مسئولیت

در هر کسب و کاری و شغلی به طور معمول خطراتی برای مدیران و کارفرمایان و همچنین کارگران آنها وجود دارد.یعنی اگر کوچکترین اتفاقی برای هر شخصی در محدوده فعالیت شغلی اعم از کارگاه،کارخانه،شرکت او اتفاق بیفتد از نظر قانونی کارفرما مسئول جبران کلیه خسارت های جانی و نقص عضو در محدوده فعالیت خود می باشد.

بیمه شخص ثالث

هر خودرویی در صورت حرکت اگر دچار حادثه و وارد شدن خسارت گردد بر اساس قاعده خطر مقصر شناخته می شود و مسئول پرداخت خسارت مالی ،فوتی یا نقص عضو یا هزینه پزشکی شخص ثالث شناخته می شود ، که در اینجا بیمه شخص ثالث می تواند کلیه خسارت ها را جبران نماید.

بیمه زندگی مان

زندگی همانند بازی شطرنج است که تمام مهره ها برای مات کردن مشکلات و رنج ها آفریده شده اند، اما اگر مهره های آن را با درایت و به موقع استفاده نکنی مات خواهی شد. بیمه زندگی مان گزینه ای مناسب برای تضمین آینده شماست. انتخاب حق شماست. بیمه زندگی مان بیمه ای که آرامش پنهان را به شما به ارمغان می آورد.

بیمه آتیه کودکان یا بیمه کودکان

آیا شما فکر می کنید پدر و مادری قهرمان و فداکار برای فرزندان خود هستید!؟؟ یادتان باشدتصمیمات درست شماست که مسیر زندگی کودکان را تعیین می کند!!!

بیمه سرقت یا دزدی با شکست حرز

بیمه سرقت یکی از قدیمیترین بیمه ها در حفاظت از اثاثیه و دارایی های هر شخص در بر ابر خطر سرقت و دزدی می باشد که یاور قدرتمندی در این زمینه محسوب می گردد. که به همراه بیمه آتش سوزی قابل ارائه می باشد.