7 رازی که اگر بدانید همین الان برای خرید بیمه عمر اقدام می کنید!

7 رازی که در زمان خرید بیمه عمر به شما نمی گویند!

بیمه عمر بیمه ایران

خرید بیمه عمر

1- چرا باید بیمه عمر داشته باشیم ؟

همه مردم دوست دارند از درآمد و سرمایه های خود نهایت استفاده را ببرند و در عین حال که از آن روزانه بهره می برند، مقداری از درآمد خود را نیز پس انداز کنند. اما وضعیت زندگی اغلب مردم و بخصوص کارمندان به گونه ای می گذرد که بدون برنامه ریزی مناسب و پیگیری مستمر نمی توان انتظار داشت مقداری از درآمدشان صرف پس انداز یا اهداف بلندمدت شود و به نوعی می توان گفت اهداف شفافی ندارند. در ادامه اشاره می کنیم به  قانون مدیریت درآمد وهزینه توسط wilfredo pareto اقتصاد دان ایتالیایی برای ثروتمند شدن،که با رعایت و اجرای این قانون می توانید امیدوار باشید درآمد شما به صورت بهینه صرف می شود و شما را به سوی ثروتمند شدن سوق می دهد.

بر اساس این قانون:

تقسیم بندی درآمد به صورت ذیل می باشد:

هزینه  (اجاره خانه، کرایه حمل و نقل عمومی، شهریه مدرسه ، خورد و خوراک، پوشاک و …)                                   60 %

پس انداز (خرید ملک،طلا ، حساب بانکی، تامین اجتماعی، بیمه عمر و …)                                                               20 %

لذت و خوشی  (مسافرت ، رستوران ، باشگاه ورزشی و …)                                                                                         15 %

امور خیریه ( کمک به خیریه ها و هر اقدام دیگر )                                                                                                       5 %

با توجه به قانون بالا ممکن است سوال شود خب زندگی ما نمی تواند بر اساس این فرمول پیش رود باید پاسخ داد این یک فرمول استاندارد جهت ثروتمند شدن است و اگر قصد ثروتمند شدن دارید باید زندگی خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید در غیر اینصورت از مدار خارج خواهید بود.

یادمان باشد برای ثروتمند شدن خرید بیمه عمر یکی از اصلی ترین گزینه ها در سبد پس انداز می باشد.

جالب است بدانید همانطور که  در تصویر بالا مشاهده میفرمایید در کشورهای ژاپن و کانادا هر فرد 5 بیمه عمر دارد و بیمه عمر که بصورت اختیاری خریداری میشود یکی از شاخص های توسعه یافتگی اقتصادی محسوب میشود و متاسفانه در کشور ما کمتر از 10% بیمه عمر دارند.

حال سوالی پیش می آید با توجه ثبات اقتصادی کشورهای کانادا و ژاپن و عدم ثبات اقتصادی کشور ما کدامیک نیازمند یک پشتوانه مطمئن برای زندگی هستیم ، ما یا آنها!؟

2- چرا باید از بیمه عمر وام بگیرم ؟ و به چه دردمان میخورد؟

به اصلی ترین دلایل وام گرفتن مشتریان ما دقت کنید:

ترخیص ناگهانی کالا از گمرک – خرید بار جدید از بازار – بالا رفتن  یکدفعه ای مبلغ رهن خانه – تبدیل خودروی قبلی به خودروی بهتر – مسافرت خارجی – معامله فوری – جراحی زیبایی – جهیزیه و در نهایت اتفاقات بد و بیماریهای یکی اعضای خانواده

جالب است بدانید که بیشتر مشتریان ما در زمان خرید بیمه نامه اصلا فکر نمیکردند که روزی وام بیمه عمر بخواهند بگیرند و مبلغ وام تا این حد بتواند به دردشان بخورد!

شما هم اینطور فکر می کنید !؟

برایتان پیش آمده نیاز فوری به مبلغی داشته باشید ولی در دسترس نباشد؟

3- با چه مبلغی می توان بیمه عمر خرید؟

یکی از جذاب ترین ویژگی های بیمه عمر این است که نیازی نیست مبلغ بالایی صرف بیمه عمر خود کنید و شما می توانید با کمترین مبلغ مثلا  حداقل با ماهانه 100 تومان این بیمه رو تهیه کنید.

به نظرتان با 100 تومان گزینه بهتری برای سرمایه گذاری دارید!؟

4 –برنامه ریزی مالی و اجبار به پس انداز

چند بار تا حالا اقدام به پس انداز کردید ولی هر وقت نیاز مالی داشتید از پس اندازتان برداشت کرده اید و همه برنامه ریزی پس اندازی خود را بر هم زده اید!؟

یکی از مزایای خرید بیمه عمر اجبار به پس انداز و آن هم با مبالغ کم می باشد مبالغی که اگر صرف خرید بیمه عمر شود نه تنها روند عادی زندگی مختل نمی شود بلکه با توجه به مزایای زیاد آن به رشد و پشتوانه مطمئن زندگی کمک می کند.

5- مخاطبان بیمه عمر چه کسانی هستند؟

کلیه اقشار جامعه اعم از ثروتمندان و اقشار متوسط جامعه، کارمندان ، پزشکان، مهندسین، مدیران، کارآفرینان، زنان خانه دار و حتی کودکان نیاز به این بیمه نامه دارند و این بیمه نامه باید برای هر فرد با توجه به نیاز و شرایطش بصورت اختصاصی طراحی گردد.

6- اگه با این پول بیمه عمر نخرم چه کار می توانم انجام دهم؟

تصورش را بکنید اگر با این مبالغ کم ماهانه نخواهید بیمه عمر بخرید می توانید یک یا دو بار با خانواده رستوران بروید، لباسی که دوست دارید رو بخرید، تو ویترین یک مغازه جنسی توجه شما رو یهویی جلب میکنه رو  بخرید و یا میشه یک اسباب بازی برای فرزندتون بگیرید و یا چیزی تو این مایه ها .

خب به نظر شما نمیشه کمی مدیریت کنیم و از همین خرج و برج های اضافه که همه ما داریم بزنیم و به جاش بیمه عمر بخریم!؟

7- به نظر شما بازنشسته شدن مهمتره یا کیفیت بازنشستگی؟

جالبه بدونید با توجه به شرایط اقتصادی کشور و هر چه کوچکتر شدن صندوق های بازنشستگی قدرت پرداخت مستمری به بازنشسته ها کمتر میشه و به تبع کیفیت زندگی بازنشسته ها تو ایران پایین تر میاد و این هشداری هست برای مردم که دو دوتا میشه چهار تا و نباید روی یک منبع درآمدی برای دوران بازنشستگی اکتفا کرد وگرنه باید مشابه خیلی از بازنشسته های کشور ما هم مجبور به پیدا کردن شغل دوم مثل مسافر کشی ، نگهبان کارخانه بودن و چیزی مشابه رو بیاوریم. دو دو تا چهار تا بیایید به کیفیت زندگی خودمون و خانواده مون کمک کنیم . و همه تخم مرغ هامون رو تو یک سبد جمع نکنیم و هوشمندانه برنامه ریزی کنیم.

این فرصت استثنایی رو از دست ندیم فرصت ها همیشگی نیست

با ما تماس بکیرید ما با استفاده از کارشناسان مجرب خود با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه بهترین نوع بیمه نامه رو برای شما و خانواده و فرزندانتان طراحی میکنیم.

 

با خرید بیمه عمر نمیشه جلوی باران رو گرفت ولی میتونیم چتری بسازیم که زیر بارون خیس نشیم.

 

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

  نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.