تماس با ما

نمایندگی بیمه ایران عباس آباد

بیمه ایران

شعبه بهشتی بیمه ایران

نشانی: تـهــران،خـیـابـان شهید بهشتی(عباس آباد)،خیابان سرافراز، پلاک ١١، برج موج، طبقه همکف، واحد ۳

(واحد مشاوره تخصصی و صدور و پیگیری خسارات)

Email: info@6267.ir

شماره تماس:  02188536405   ، 02188536381 ، 02188742535     

فکس : 02189773050

صفحه اصلی

نمایندگی درجه یک بیمه ایران کد 6267 به مدیریت هادی ایزدی با سابقه 12 سال در صنعت بیمه افتخار دارد بعنوان یکی از  کارشناسان و مدرسان ویژه بیمه ایران آموزش نمایندگان بیمه این شرکت را برعهده داشته است و همواره در تلاش برای ارتقاء سطح دانش خود و تشکیل کادری حرفه ای، دلسوز،خوش برخورد،متعهد و مجرب می باشد.

یکی از ویژگیهای بارز این نمایندگی آشنایی و تسلط کامل به قوانین بیمه و در نتیجه تجزیه و تحلیل صحیح و ارزیابی ریسک ها در حوزه های مختلف اجرایی می باشد که منجر به ارائه مشاوره های تخصصی و حرفه ای برای خرید بیمه نامه های مناسب را فراهم می گرداند. دومین ویژگی این نمایندگی این است که بواسطه تسلط و آشنایی به پرونده های خسارت افتخار دارد در زمان خسارت در کنار بیمه گذاران خود بوده و سالانه تعداد زیادی از پرونده های خسارتی را پیگیری نموده و تا مرحله دریافت خسارت در کنار بیمه گذاران خویش به ارائه مشاوره می پردازد؛ در واقع برگ برنده این نمایندگی صدور فنی،علمی و تخصصی بیمه نامه های بسیار زیاد خود می باشد که باعث شده در زمان خسارت آسوده خاطر باشید.

توصیه ما به شما عزیزان در نمایندگی بیمه ایران: ما نمی گوییم حتما بیمه نامه های خود را از ما خریداری نمایید اما از هر جا اقدام به خرید می کنید از تجربه و تسلط آن نمایندگی اطمینان حاصل نمایید.

 

 

آپارات نمایندگی بیمه ایران عباس آباد