برای شنا کردن در جهت مخالف رودخانه سختکوشی لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای می تواند در جهت آب شنا کند

شرکت بیمه ایران جهت تکمیل تیم فروش خود با آموزش بازاریابی و مشاوره بیمه و ارائه کد رسمی فروش بیمه های زندگی دعوت به عمل می آورد:

خواهشمند است، متن زیر را با دقت مطالعه کنید، سپس در صورت تمایل به آموزش بازاریابی و مشاوره بیمه برای اخذ کد بازاریابی در بیمه ایران در سایت فرم دعوت به همکاری را تکمیل نموده تا درصورت تاییدیه آن، با شما برای جلسه مصاحبه تماس گرفته شود

قابل توجه کسانی که خود را لایق درآمد زایی می دانند، نه حقوق ثابت
فرصتی استثنائی برای کسانی که می خواهند کاری مستقل آغاز نمایند
قابل توجه کسانی که علاقه مند به درآمد زایی بر اساس توانمندی خویش هستند
قابل توجه کسانی که می خواهند برای رشد و رسیدن به اهداف خود، برای خویش کار کنند، نه برای دیگران
و
قابل توجه علاقه مندان به امر فروش و بازاریابی حرفه ای

سوالات ذیل در جهت آشنایی بیشتر، در خصوص نحوه فعالیت شما در شرکت سهامی بیمه ایران می باشد، لذا با مطالعه دقیق آن می توانید اطلاعات جامعی در این مورد کسب نمایید

این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را شبکه فروش شرکت بیمه ایران نمایندگی ۶۲۶۷ برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است.
در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند نه برای دیگران و سازمانها. در حقیقت به دنبال آن هستند که کسب و کار خویش را بنا کنند.

همچنین مناسب افرادی است که:
خود را لایق شایسته ترین ها می دانند.
به دنبال کاری پرشور و هیجان هستند.
علاقه مند به استفاده از قدرت خلاقیت خود در زمینه کاری می باشند.
روابط عمومی بالایی دارند.
علاقه مند به کسب جایگاهی بین المللی در زمینه کاری خود می باشند.
و
به دنبال امنیت و استقلال شغلی هستند.افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند.
افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند.
افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.
افرادی که هدفمند نیستند.
افرادی که ابتکار عمل ندارند.
افرادیکه با انگیزه و پرشور نیستند.
افرادیکه آینده نگر نیستند و برنامه ریزی بلند مدتی برای کسب و کار خود ندارند.متاسفانه در ایران، بازاریابی و فروش با کلمه ویزیتوری مترادف شده است، در حالیکه نمایندگان فروش بیمه، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در حال و آینده، در راستای رفاه عمومی، هدایتگر هستند. لذا این نمایندگان در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند و مردم آنها را به چشم یک ویزیتور نمی نگرند. این درحالیست که شرکت بیمه ایران و شبکه فروش نمایندگی ۶۲۶۷ در متن فعالیت های خود جایی برای ویزیتوری ندارند و در جهت حفظ شان اجتماعی نمایندگان خود کوشا میباشند به طوریکه با آموزش بازاریابی و مشاوره بیمه بستر لازم را برای نمایندگان مهیا می کنند تا آنها بتوانند در جایگاه مشاور بیمه ای، رسالت خود را به درستی انجام دهند و در نزد مردم جایگاهی معتبر داشته باشند.

در تمام دنیا و همینطور در ایران، مردم مشاورانی در زمینه های بیمه، سرمایه گذاری، تحصیل، ازدواج، خانواده، کسب و کار و درمان در اختیار دارند. بازاریابان بیمه ایران نیز در جایگاه مشاوران بیمه ای، به مردم خدمت می کنند و به همین دلیل از جایگاهی ویژه در جامعه برخوردار هستند.
کار بیمه پوشش دادن خطراتی است که افراد با آنها مواجه می شوند، اما از آنجایی که برخی از خطرات می توانند شیرازه یک خانواده و جامعه را بگستراند، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمه زندگی فعالیت می کنند، به جامعه خویش خدمتی بزرگ می نمایند، زیرا خانواده و در نهایت جامعه را از خطراتی نظیر کاهش ارزش پول در اثر تورم، هزینه های سر سام آور درمان بیماری های خاص و صعب العلاج، آتیه خانواده به لحاظ مادی بعد از قید حیات و یا فوت سرپرست خانواده، فقر، اعتیاد، بزهکاری و….. نجات می دهند؛ همچنین راه را برای تامین آتیه فـــــرزندان، درآمد بازنشستگی، درآمد از کار افتـادگی و در آمد دوران بیکاری هموار می کنند و این خدمت بزرگ، مناسـب ترین دلیل در جهت افزایش شان اجتـماعی و اعتبارنمایندگان و بازاریابان فروش بیمه های زندگی نزد مردم و جامعه می باشد.

نمایندگان فروش بیمه های زندگی جدا از اینکه جان شخصی را نجات می دهند، خانواده ها و در نتیجه جامعه را نیز نجات می دهند.در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و در نهایت ورشکست می شود، در صورتی که در نمایندگی ۶۲۶۷، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در دفتر سرپرستی بیمه ایران کسب و کار خویش را آغازمی نماید..
در نمایندگی ۶۲۶۷ بیمه ایران شبکه فروش، کلیه حمایت ها در زمینه تجارت(تبلیغات، اصول مذاکرات، اصول فروش، استراتژی بازاریابی و ….) و در نهایت بازاریابی از شما به عمل می آید.بیمه ایران از علاقه مندان به آموزش بازاریابی و مشاوره بیمه ، تبلیغاتی و تکنیکی حمایت می کند تا بتوانند در ابتدای کار خویش از افراد موفق در این تجارت به صورت رایگان کسب تجربه نمایند و سریع تر به درآمد زایی، بدون سرمایه و هزینه های اولیه، دست یابند.شبکه فروش نمایندگی ۶۲۶۷ بیمه ایران با برخورداری از کادر مدیریتی مجرب و توانمند در زمینه فروش و بازاریابی، به علاقه مندان در راستای درآمد زایی بدون هزینه و سرمایه اولیه خدمات ذیل را ارائه می دهد:

آموزش حرفه ای بازاریابی و مشاوره بیمه در ابتدای ورود به فعالیت

آموزش بازاریابی و مشاوره بیمه در طول مدت فعالیت به صورت دوره ای

هموار کردن مسیر فروش و بازاریابی از طریق ایجاد و تدوین استراتژی های نوین فروش و بازاریابی

شناسایی مشکلات کاری و فنی نمایندگان و حل آن در راستای افزایش سطح درآمد آنان

شناسایی بازار هدف

تحلیل و تحقیق از بازار

معرفی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم از طریق استراتژی های تبلیغاتی و در نهایت بازاریابی
برگزاری همایش و دوره های آموزشی جهت رشد و ارتقای سطح کیفی بازاریابانهر فردی در زندگی خود از فجایع و خطراتی که ممکن است گریبانگیر وی شود می ترسد، همچون فوت، حادثه، از کار افتادگی، کمبود حقوق و درآمد در زمان بازنشستگی، هزینه درمان بیماری های صعب العلاج، عدم امنیت شغلی و درآمدی، عدم استقلال مالی، تامین نبودن فرزندان در آینده و …
از آنجایی که بیمه زندگی تمام این ترس ها و خطرات را پوشش میدهد، مردم، استقبال بسیاری از این بیمه نامه داشته اند و خواهند داشت و شما نیز می توانید از این فرصت عالی در جهت پیشرفت منافع مالی خود کوشا باشید.