محاسبه حق بیمه شخص ثالث سال ۹۵

محاسبه حق بیمه شخص ثالث سال ۹۵

by مدیر فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

محاسبه حق بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۵ کلیه خودروها با پوشش مالی ۶۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال و ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

حق بیمه شخص ثالث سال ۹۵

جدول محاسبه حق بیمه شخص ثالث

معمولا هرساله در واپسین روزهای سال با توجه به تشخیص قوه قضاییه، نرخ دیه افزایش می یابد.

و چنانچه حادثه منجر به فوت و یا جراحت جسمی در سال جدید اتفاق بیفتد، بر اساس رای دادگاه پرداخت دیه و یا نقص عضو صورت می پذیرد. مشکلی هر ساله برای مردم پس از افزایش دیه اتفاق می افتد این است که با توجه به عدم افزایش سرمایه دیه دربیمه نامه های خود (به عبارتی عدم دریافت الحاقیه) دچار مشکلات بسیار زیادی می شوند. که ما همواره شاهد این پدیده زیانبار هستیم، زیرا حادثه خبر نمی کند و پس از تصادف که منجر به فوت می شود. با توجه به عدم دریافت الحاقیه از طرف بیمه گزار در نتیجه باید خود فرد مقصر مابه التفاوت دیه را که معمولا مبلغ قابل توجهی می باشد را بصورت نقدی و یکجا به وراث متوفی پرداخت نماید.

بیمه ایران برای مدیریت اینگونه موارد و آثار زیانبار و جبران ناپذیر آن در بیمه شخص ثالث راهکار مناسبی را اندیشیده است که در این بیمه نامه شما می توانید به درخواست خود و به صورت اختیاری کلوزهای یک و کلوز دو را دریافت نمایید. در بیمه شخص ثالث مفهوم کلوز یک (یکبار افزایش دیه در طول یکسال) ودر کلوز دو ( دو بار افزایش دیه در طول یکسال ) تحت پو شش بیمه نامه می باشد . با دریافت این کلوز در صورت  افزایش دیه در شروع هر سال دیگر لازم نیست شما الحاقیه افزایش تعهدات در بیمه شخص ثالث دریافت نمایید.

نکته مهم : در صورتیکه شما از وسیله نقلیه خود بعنوان مسافرکش یا آژانس استفاده می نمایید،باید حتما اعلام نمایید تا در بیمه نامه شخص ثالث مورد استفاده متناسب با استفاده شما صادر گردد.

در غیر اینصورت در صورت بروز خسارت، میزان خسارت به صورت کامل پرداخت نمی گردد.

بیمه بدنه بیمه ایران

Social Shares