سود بیمه عمر بیشتر از سود بانکی است

سود بیمه عمر بیشتر از سود بانکی است

by مدیر فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

سود بیمه عمر بیشتر از سود بانکی است

رییس کل بیمه مرکزی با بیان این که جای بیمه عمر و زندگی در سبد بیمه ای کشور خالی است، گفت: بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر پرداخت ۱۸ درصد سود علی الحساب سالیانه ، سود مشارکت نیز پرداخت می کند.
رییس کل بیمه مرکزی با بیان این که جای بیمه عمر و زندگی در سبد بیمه ای کشور خالی است، گفت: بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر پرداخت ۱۸ درصد سود علی الحساب سالیانه ، سود مشارکت نیز پرداخت می کند. به گزارش بنکر (Banker)، محمد کریمی با بیان این که مردم باید با مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری بیشتر آشنا شوند، اظهار کرد: سود در نظر گرفته شده برای این نوع بیمه در مواردی به ۲۵ تا ۲۶ درصد می رسد که از بانک ها بیشتر است.
رییس کل بیمه مرکزی با بیان این که حدود ۱۱۳ رشته بیمه ای در صنعت بیمه کشور وجود دارد، بیمه زنان خانه دار، بیمه قهرمانان، ورزشکاران ، مداحان ، دانشجویان، سربازان و غیره را از بیمه های تخصصی کشور برشمرد و گفت: نرخ گذاری بیمه تکمیلی برای استقبال بیشتر بیمه شدگان با نظارت بیمه مرکزی انجام می شود.
کریمی با اشاره به فعال شدن شرکت بیمه آسماری به عنوان بیست و ششمین شرکت در کیش ، اظهار کرد: مجوز این شرکت به صورتی است که در طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی فعالیت می کند.
وی همچنین گفت: با توجه به مصوبه جدید شورای عالی بیمه از این پس تمامی شرکت های بیمه باید دارای واحد فنی و مالی محاسب ریسک با عنوان اکچوئر باشند تا سود و زیان شرکت های بیمه ای درست محاسبه شود.

Social Shares