تخفیف های روزانه

ارائه کوپن های تخفیف روزانه تا ۵۰% به اعضای کانال تلگرام سایت

خرید قالب
۵ مرحله فرایند توسعه و طراحی سایت

فرایند کاری

جمع آوری اطلاعات
برنامه ریزی و طراحی
توسعه سایت
آزمایش و تحویل
نگهداری و تعمیر

مرحله اول: جمع آوری اطلاعات

 • اگه یه نمونه سایتی که دوست دارید سایتتون شبیهش باشه، حتی اگه به کار و خدماتتون ربطی هم نداشته باشه، بهمون نشون بدید کمکمون می کنه که دقیقا بفهمیم تو سرتون چیه و از چه چیزهایی خوشتون میاد. نگران نباشید، ما همون سایت رقیبتونو کپی نمی کنیم.
 • ما طبق سفارش های شما سعی می کنیم انتظارات و نیازهاتونو تو توسعه طراحی سایت پیاده کنیم. همه سایت هایی که ما برای مشتری هامون طراحی کردیم، سازگار با موبایلن و برای بهترین تجربه کاربری بهینه شدن و طراحی اختصاصی دارن. هیچوقت از قالب ها و تم های پیش ساخته استفاده نمی کنیم تا سایتتون شبیه هیچ سایت دیگه ای نباشه.

مرحله دوم: برنامه ریزی و طراحی

 • وقتی صحبت ها انجام شد و قرارها تعیین شد، ۵۰% از فاکتورو بیعانه میگیریم. قبل از توسعه و طراحی سایت. (ما دقیقا طبق برنامه زمانبندی پیش میریم و وقتی تأییدیه پرداختتون به دستمون برسه، طراحی سایت رو انجام میدیم).
 • فرایند طراحی سایت با ساخت یه قاب کلی شروع میشه (تعیین محل های محتوای بهینه شده برای سئو و معماری اطلاعات). این قاب کلی مثل یه راهنما میمونه که ساختمان هر صفحه سایت و محتوای پیشنهادیش رو نشون میده. وقتی قاب کلی تأیید شد، میریم برای طراحی سایت و سه تا گزینه با فونت و رنگ و قالب های مختلف برای صفحه نخست سایت در نظر میگیریم.
 • گزینه های طراحی رو در قالب فایل PDF با ایمیل براتون میفرستیم تا نظر بدید و یکیشو انتخاب کنید. شاید هم از بعضی قسمت های یه طراحی خوشتون بیاد و بخواهید یکی از طرح ها با بعضی از عناصر یه طرح دیگه براتون اجرا بشه. این کار هم شدنیه. ما همه اصلاحاتی که بخواهید رو براتون انجام میدیم و طرح نهایی رو دوباره براتون ایمیل می کنیم. (نکته: تمام تأییدهای شما به صورت کتبی مورد نیازند).

مرحله سوم: توسعه سایت

۱-وقتی مرحله طراحی سایت تموم شد، صورتحساب ۳۰% توسعه فرانت-اند رو براتون میفرستیم. اینجاست که ورژن دیجیتالی طراحی PDF که تأیید کردید رو توسعه میدیم.
۲-لینک آزمایش توسعه فرانت-اند رو براتون میفرستیم تا نسخه آزمایشی سایتتونو ببینید و با نسخه PDF مقایسه کنید (نکته: این نسخه آزمایشیه، نه سایت کامل. توسعه بک-اند هنوز باید تکمیل تر بشه و ممکنه بعضی از عملکردها هنوز تو سایت قابل اجرا نباشه). ازتون بازخورد میگیریم و اگه لازم باشه، اصلاحات کوچیک رو اعمال می کنیم.
۳-لینک نسخه نهایی آزمایشی توسعه فرانت-اند برای تأیید فرستاده میشه.
۴-وقتی لینک نسخه آزمایشی توسعه فرانت-اند تأیید شد، مرحله بک-اند رو انجام میدیم و توسعه سایت رو کامل می کنیم. تو این مرحله، برای اینکه یه سیستم مدیریت محتوای کاربرپسند داشته باشید، سایت رو با وردپرس ادغام می کنیم.

مرحله چهارم: آزمایش و تحویل

 • آخرین لینک آزمایش رو براتون میفرستیم تا ببینید. ازتون میخواهیم تو تمام مرورگرها و دستگاه ها سایت رو ببینید و بازخوردتونو نسبت به همه جزئیات به ما ارسال کنید تا بتونیم همه مشکلات رو قبل از راه اندازی سایت رفع کنیم.
 • وقتی تأیید نهایی و رضایت ۱۰۰% تونو از سایت گرفتیم، صورتحساب ۲۰% مابقی رو براتون میفرستیم و خودمونم دیتابیس و محتوای سایت رو آماده میکنیم تا سایت رو روش راه بندازیم.
 • یه دوره آموزشی کار با مدیریت محتوا هم براتون ترتیب میدیم تا مطمئن بشیم که میتونید سایتتونو مدیریت کنید و براحتی سایتتونو بروزرسانی کنید.

مرحله پنجم: نگهداری و تعمیر توسعه وبسایت

ما برای سایت هایی که طراحی می کنیم خدمات پشتیبانی هم ارائه میدیم تا خیالمون راحت باشه که سایت درست کار می کنه و تا ۳۰ روز بعد از راه اندازی سایت، هر مشکلی برای سایتتون پیش اومد که باعث میشد سایت با مفاد قرارداد هماهنگی نداشته باشه رو تعمیر می کنیم. بعد از ۳۰ روز همه خدمات مشاوره، توسعه، تعمیر و پشتیبانی و توسعه های کوچیک کار با صرف هزینه قابل انجام هستند.

بیشتر مطالعه کنید

کارهای ما

فرآیند اجرای پروژه های

طراحی سایت

جلسه معارفه و مشاوره

پس از آشنایی کارفرما با ما، جویای انتظارات و ایده های کارفرما در رابطه با عملکرد سایت و اهداف وی در رابطه با طراحی سایت میشویم.

تحلیل پروژه طراحی سایت

پروژه طراحی سایت توسط مدیر فنی تحلیل شده و فن آوریهای مناسب برای پروژه طراحی سایت تعیین میشوند.

اصلاح و یا تایید کارفرما

در این مرحله در صورتی که درک ما از ایده های کارفرمای محترم در رابطه با طراحی سایت دقیق و درست باشند کارفرما پیشنویس اهداف را تایید کرده

ارائه پیش فاکتور طراحی سایت و عقد قرارداد

در این بخش پیش فاکتور هزینه های طراحی سایت، هاستینگ و خرید دامنه بهمراه پیشنویس قرارداد به کارفرما ارائه میشوند.

پیاده سازی عملکرد وب سایت

در این بخش ظاهر وب سایت طراحی نمیشود و تنها بخشهای پایگاه داده و لایه های برنامه نویسی که داده را از پایگاه داده جهت نمایش به کاربر دریافت میکنند تکمیل میشوند

ارائه نمونه های طراحی سایت

در این بخش به کارفرمای محترم نمونه های طراحی سایت که با توجه به انتظارات و ایده های کارفرما در رابطه با ظاهر وب سایت طراحی شده اند جهت تایید کارفرما ارائه میشوند

هاست اقصادی و حرفه ای و ارزان

تیم مدیرهاست

هاست حرفه ای

تومان۱۲۰ماهانه
 • ترافیک ماهانه و فضای نامحدود
 • پشتیبان گیری دیتابیس
 • ( روزانه ، ماهانه و سالانه )

هاست نامحدود و ارزان

تومان۶۸ماهانه
 • ترافیک ماهانه نامحدود
 • پشتیبان گیری دیتابیس
 • ( روزانه ، ماهانه و سالانه )

هاست اقتصادی

تومان۸۸ماهانه
 • ترافیک ماهانه نامحدود
 • شارژ ۲ ساله
 • پشتیبان گیری دیتابیس( روزانه ، ماهانه و سالانه )
درباره سایت ما

نگاهی به نظرات مشتریان

مشتری کسی است که در جامعه ما زندگی می کند و از خدمات ما استفاده می نماید.

اغلب مشتریان تمایل دارند که به فروشنده ها اعتماد کنند.

. نباید مشتری را فقط برای پول خواست، بلکه مشتری فرصتی برای خدمت است

به مشتری نباید به عنوان یک سوژه تجاری نگریست.

مطالب ویژه

اخرین و بروزترین مطالب