#custommenu .yui3-menu-horizontal.javascript-disabled>.yui3-menu-content>ul>li {float:right;direction:rtl;}

درباره بیمه ایران

رزومه نمایندگی بیمه ایران (هادی ایزدی)

بیمه ایران که از فاخرترین برندهای بیمه ای کشور است به عنوان اولین و بزرگترین شرکت بیمه در تمامی رشته های بیمه ای با عرضه  بیمه های تجاری و خانواده شامل بیمه های اتومبیل ، اشخاص (عمر – حوادث ، درمان) آتش سوزی و باربری ، مهندسی و مسئولیت بیش از ۵۰% سهم بیمه های بازرگانی کشور را در اختیار دارد .

اگر چه انسان امروزی از رفاه و امکانات بیشتری نسبت به گذشتگان خود بهره مند است لیکن در عین حال مخاطرات و تهدیدهای بیشتری ورا احاطه کرده است  لذا در دهه های اخیر انواع قراردادهای بیمه ای در زمینه های گوناگون بیش از هر زمان دیگری موجبات تامین آینده و آسایش خاطر انسان را فراهم آورده است در کل هدف بیمه جلوگیری از بروز صدمات مالی و جانی به عموم مردم است و همچنین بیمه جزء جدایی ناپذیر توسعه است و هیچ کشور توسعه یافته ای بدون آن به شکوفایی اقتصادی نمی رسد بیمه با پوشش خسارت های بیمه گذاران به آنها کمک کرده تا پس از خسارت های سنگین فعالیت شان را دوباره از سر بگیرند در نتیجه یکی از ارگان های مهم اقتصادی بشمار می رود لذا برای این امر مهم نیاز به استفاده از افراد متخصص و مجرب در این  زمینه امری حیاتی محسوب می گردد.

به همین منظور مجتمع شهید مطهری نمایندگی بیمه ایران ۶۲۶۷ با هدف افزایش دسترسی مشتریان با خدمات بیمه ای و تسهیل ارائ این خدمات در سال  ۱۳۸۸ به مدیریت هادی ایزدی افتتاح گردید  و رسالت خود را تثبیت فرهتگ بیمه ای و کاهش ریسک های موجود در تمامی زمینه های اقتصادی جامعه قرار داد. این نمایندگی با استفاده از کارشناسان و نیروهای متخصص و متعهد در صنعت بیمه که مردم داری و مشتری مداری را به عنوان فلسفه اصلی  کار خود برگزیده اند در تمامی رشته های بیمه ای با دریافت درجه بندی و گرید A  فعالیت می کند.

گزیده ای از خدمات این نمایندگی شامل :

* ارائه مشاوره حضوری در محل حتی خارج از ساعت کاری مجموعه .

*تعریف پک بیمه ای مناسب با بودجه بنگاه اقتصادی با در نظر گرفتن حداکثر پوشش ها

*کارشناسی و ارزیابی  مجموعه ها جهت پوشش بیمه ای

* اعلام نرخ رقابتی با در نظر گرفتن صرفه و صلاح بنگاه اقتصادی

* صدور تخصصی کلیه بیمه ها در کمترین زمان ممکن و تحویل رایگان در محل

* پیگیری مراحل اداری در کنار بیمه گذار تا مرحله صدور چک خسارت

* افزایش سرعت و کیفیت دریافت خسارت واحد اقتصادی با توجه به همجواری مجموعه این نمایندگی به واحد پرداخت خسارت شرکت بیمه ایران

*ارائه مشاوره مدیریت ریسک در صورت توسعه فعالیت بنگاه اقتصادی

* آموزش زیر مجموعه های آن واحد اقتصادی در زمینه امور بیمه ای در صورت درخواست بیمه گذار

* ارائه تخفیفات دوره ای و تخفیفات ویژه برای مشتریان وفادار

از جمله بخشی بیمه گذاران شاخص این نمایندگی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم :

شرکت بوتان – سازمان نظام مهندسی ساختمان – شرکت چرم درسا -کمیته امداد امام خمینی – سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران – تعاونی مصرف بانک صادرات استان تهران – صنایع فولاد ثمین – پیشگامان گچ ساوه – شرکت دریل سازیی پیشرو – شرکت ایران مشعل – صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران – شرکت حمل و نقل مهاجر – شرکت حمل و نقل راستین بار – شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس – شرکت حمل و نقل کارگشا – شرکت مجریان صنعت – شراکت نانو فرایند – شرکت تعاونی مسکن سایکو – شرکت بین المللی پترو نار فراساحل – شرکت پترو انرژی خلیج فارس- شرکت ایمن اقلیم – شرکت رهان طب کوشا – تعاونی مسکن توانیر – اتحادیه طلای استان تهران – شرکت مادلین جنوب – شرکت هونام سفال – مجتمع فرهنگی آموزشی شهدای موتفه ی اسلامی – شرکت دانش گستر بامداد و….

با مشاوره تخصصی قبل از صدور بیمه نامه آرامش و اطمینان را به ارمغان بیاورید.

تأسیس بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه تاریخی است به یادماندنی درصنعت بیمه کشور . در سال ۱۳۱۴ ، در چنین‌روزی ، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی ودولتی تأسیس شد و به عنوان بنیانگذار صنعت بیمه درکشور آغاز به کارکرد . آغاز فعالیت بیمه ایران (۱۴ آبان ۱۳۱۴) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه ۱۳۱۴ صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمودو ظرف یک سال درشهرهای مشهد، شیراز‌، اصفهان ، همدان ، اهواز و بوشهرنمایندگی تأسیس کرد.همزمان تعدادی از دانشجویان رشته‌های اقتصادی و تجارت برای آموختن فنون بیمه به خارج از کشور اعزام شدند . شرکت بیمه ایران موفق شددرهمان سال نخست فعالیتش ،۶۲% بازار بیمه کشوررادر اختیاربگیردو سهم مؤسسات خارجی را از ۱۰۰% به ۳۸% کاهش دهد . بیمه ایران همچنین درصد واگذاری اتکائی را از حدود ۹۰% به ۴۴% تقلیل داد و با کاهش نرخ حق بیمه در برخی از رشته‌‌ها به حدود۵۰% ،‌ درگسترش وتوسعه بیمه نقش مؤثری را ایفاءکرد بطوریکه امروز نه تنها درسراسر کشور ، بلکه درکشورهای اروپایی و آسیایی ، بویژه در خاورمیانه نامی پرآوازه و آشناست .

تاریخچه بیمه ایران

در اولین روزی که شرکت سهامی بیمه ایران شروع بکار کرد مرحوم داور وزیر مالیه وقت که در حقیقت باید تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران را تا اندازه زیادی مرهون علاقه و پشتکار او دانست خطاب بکار مندان بسیار معدود شرکت چنین گفت : ” من به شرکت بیمه جدید التاسیس به اندازه بانک ملی ایران علاقمندم و اهمیت این شرکت برای کشور با اندازه بانک ملی است. سعی کنید تشکیلات منظم و درستی داشته باشید و حتی از اول به تاسیس شعب در خارج کشور مثل بغداد وکراچی و بمبئی اقدام نمائید و کارمندان تحصیل کرده داشته باشید و آنها را برای فعالیت حاضر نمائید. البته اسم این شرکت بزودی درتمام دنیا معروف خواهد شد. ” بعدازاین نطق کوتاه وموثر مرحوم داور تقاضا کرد که برای اولین بار منزل خود او بوسیله شرکت سهامی بیمه ایران بیمه شود و بدین ترتیب اولین بیمه نامه آتش سوزی در تاریخ ۱۴ آبان ماه ۱۳۱۴ بنام مرحوم داور صادر گردید. تاریخ مزبور در تاریخ اقتصادی کشور اهمیت خاصی دارد. چون موسسات بیمه هر کشوری از ارکان اولیه اقتصادی آن کشور بشمار میرود و عمل بیمه در تمام دنیا ملاک درجه ترقی و تنزل اقتصادی است. قسمتی از خاطرات آقای عبدالحمید شمس سرپرست اداره خسارت در سال ۱۳۳۲ تحت عنوان ” شرکت بیمه ایران چگونه بوجود آمد ” … درابتدای کار ، شرکت محل معینی نداشت. درخیابان لاله زار محل فعلی سینما خورشید در قسمت زیر زمین آن ، دو اطاق تاریک و مرطوب تحویل ما گردید که در آنجا مشغول کارشویم. خوب به خاطر دارم که در آن روزگار ( اول دیماه ۱۳۱۴ ) فقط آقای سرکیاس ( عضو هیئت مدیره وقت ) و دو نفر خانم ماشین نویس و نگارنده شروع بکار کردیم. در آن زمان برای تامین سرمایه اولیه شرکت و تبدیل مقداری کاغذ به پول که برای شرکت نهایت ضرورت را داشت کوشش می کردیم. صبح اول وقت کیف من از طلبهای تثبیت غله پر می شد وبرای وصول آن عازم می شدم و در مراجعت چکی همراه داشتم. آقای مدیرعامل تشکر و تشویق میکردند و خانم های همکارچای و شیرینی تعارف می کردند و همین تشویق ها خستگی هارا به نشاط مبدل می کرد و باز بعدازظهر مجدداً برای وصول طلب ها می رفتم. از جمله سرمایه ابتدایی شرکت سهامی بیمه ایران اراضی باغ فردوس بوده است که به این شرکت واگذار شده بود تا از فروش اقساطی آن سرمایه اولیه تامین شود و مورد دیگر طلب های سازمان غله به دولت بوده است که به طریق فوق دریافت می شد ودر مجموع ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال سرمایه اولیه شرکت تامین شد.

موضوع فعالیت

بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌،اشخاص (عمر – حادثه – درمان )،آتش‌سوزی ، باربری،مهندسی و مسئولیت بیش از ۵۰% سهم بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد.دربخش حمایت‌های ملی نیز اکثریت پروژه های بزرگ ملی نظیر نفت و گاز و پتروشیمی ، هواپیمایی ، سدسازی، نیروگاهها و صنایع تحت پوشش بیمه ایران است که در مواقع لزوم خطرات بیمه‌شده خود را نزد بازارهای بین المللی بیمه اتکائی می کند . بیمه ایران با توجه به ظرفیت بالای ریسک‌پذیری خود ، علاوه بر انجام بیمه های مستقیم ، نسبت به پذیرش ریسک به صورت بیمه‌اتکایی قبولی از شرکت‌های بیمه داخلی و خارجی اقدام می کند .

نیروی انسانی

مجموع نیروی انسانی شاغل در شرکت (رسمی، پیمانی، قراردادی) حدود چهارهزار و هفتصد و سی و نه نفر می‌باشند که ۵۳ درصد آنها تحصیلات دانشگاهی و بالاتر از دیپلم دارند. . علاوه بر این ، با توجه به گسترش بازار بیمه ، بیمه ایران در ۱۰ سال گذشته بخشی از نیروی انسانی خود را از طریق شرکت تخصصی خدماتی کارگستران راهبر (امین سابق) تأمین کرده است.

شبکه فروش

بیمه ایران با دارا بودن ۲۰۵ شعبه فعال و مجتمع خدمات‌بیمه‌ای در سراسر کشور و ۱۲ شعبه و نمایندگی در خارج از مرزها و با بکارگیری بیش از ۳۷۷۰ دفتر نمایندگی حقیقی و ۱۵۶ نماینده حقوقی تحت عنوان شرکت خدمات بیمه ای (در مجموع ۲۵۶ر۴ نمایندگی ،کارگزار و شرکت خدمات بیمه‌ای ) ، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد .

سرمایه بیمه ایران

اگر چه در بدو تأسیس ، بیمه ایران با سرمایه‌ای معادل ۲۰ میلیون ریال آغاز به کار کرد ، اما با افزایش سرمایه اش در مراحل مختلف فعالیت ، هم‌اکنون دارای سرمایه‌ای بالغ بر۲ هزار میلیارد ریال است که تمامی آن متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران است .در حال حاضر، بیمه ایران با گسترش روزافزون فعالیت سرمایه‌گذاری خوددرچارچوب مقررات در بیش از ۱۱۵ شرکت سرمایه‌پذیر بورسی و ۲۹ شرکت خارج از بورس و ارائه نرخ مناسب بیمه توانسته است طی سالیان اخیر خود را به عنوان یکی از ۱۰ شرکت برتر معرفی کند .

هتل ( مهمانسرای ) عباسی

    این مجموعه ارزشمند که از ویژگی های یک هتل مدرن و یک موزه با آثار هنری و تاریخی و از شهرت جهانی برخوردار است ،‌در سال ۱۳۳۷ در اصفهان در محل یکی از زیباترین کاروانسراهای دوره صفوی احداث شده که تماما” متعلق به بیمه ایران است.

    www.abbasihotel.ir

شرکت بیمه ایران – انگلیس

    بیمه ایران – انگلیس با سرمایه ۰۰۰ر۶۰۰ر۴۸ پوند که ۹۹ درصد آن متعلق به بیمه ایران است از سال ۱۹۷۵ میلادی در بازار بیمه اروپا فعالیت می کند .

 

شناسنامه ملی شرکت سهامی بیمه ایران

در اجرای آیین نامه اختصاصی شناسه ملی برای اشخاص حقوقی کشور، به منظور برخورد و جلوگیری از روند رو به رشد جرایم مالی و اقتصادی تحت پوشش شخصیت حقوقی شرکتها، ایجاد انضباط مالی و اداری، تسهیل تبادل و اطلاعات بین دستگاههای اجرایی کشور برای کلیه سازمان و نهادها از جمله شرکت سهامی بیمه ایران شناسنامه ملی صادرشده است.

با پر کردن فرم ثبت نام میتوانید، درخواست مشاوره بیمه خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید، تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره آنلاین بیمه