تخفيف بيمه بدنه بيمه ايران

پس از اعلام لیست سود و زیان شرکت های بیمه در رشته شخص ثالث توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نمایان شدن این موضوع که فقط ۴ شرکت بیمه ای در بیمه شخص ثالث در سال ۹۴ سود ده بودند و مابقی شرکتها در این رشته با زیان مواجه شدند که در این میان بیمه ایران موفق به کسب عنوان اولین شرکت بیمه ای با سود ۲/۵ % گردید. بیمه ایران با ارائه تخفيف بيمه بدنه بيمه ايران ، درصدد جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

لذا با توجه به مشتری مداری و خدمات مناسب و مطلوب ، مدیریت اتومبیل بیمه ایران تصمیم به تغییراتی در میزان تخفیفات در بیمه بدنه نمودند که البته با توجه به مصادف شدن این تصمیم با پایان سال نشاندهنده این هوشیاری در بیمه ایران می باشد که این شرکت بزرگ قصد دارد روزهای پایانی سال ۹۵ که بیشترین فروش بیمه بدنه در این ایام است را از دست ندهد و بتواند با اعمال تخفیفات بیشتر برای خودروهای صفر کیلومتر در بیمه بدنه پرتفوی بیشتر یرا نصیب خود کند. در نتیجه این تصمیم تخفیف بیمه بدنه در رشته بیمه بدنه برای خودروهای صفر کیلومتر تا ۳۰ % افزایش یافت.

برای خرید بیمه بدنه و یا  مشاوره در زمینه انواع بیمه و کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از بهترین خدمات ، با مشاوران ما در نمایندگی هادی ایزدی نمایندگی رسمی بیمه ایران در منطقه مطهری تماس بگیرید یا با پرکردن فرم ذیل مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید.

تخفيف بيمه بدنه بيمه ايران

 

مشاوره رایگان خرید بیمه

جهت استفاده از مشاوره رایگان خرید بیمه اطلاعات خود را وارد نمایید تا مشاوران حرفه ای ما در زمینه بیمه با شما تماس بگیرند

 

 

خرید بیمه بدنه